• ENERGA KTS Toruń - nie tylko Superliga
    ENERGA KTS Toruń - nie tylko Superliga
  • ENERGA KTS Toruń - II Liga Kobiet
    ENERGA KTS Toruń - II Liga Kobiet
  • ABDEL KADER SALIFOU
    ABDEL KADER SALIFOU
  • CHUANXI HAN
    CHUANXI HAN
  • Tomasz Kotowski
    Tomasz Kotowski
  • Konrad Kulpa
    Konrad Kulpa

Najbliższe spotkania

Lotto Superliga
N 06 Sty 2019, godz. 18:00
ENERGA KTS TORUŃ vs MORLINY OSTRÓDA

ENERGA KTS TORUŃ w minioną sobotę w wyjazdowym spotkaniu siódmej kolejki pierwszej ligi rozgromiła DEKORGLASS II DZIAŁDOWO 9-1. Torunianie mimo absencji kontuzjowanego Tomasza Kotowskiego, którego skutecznie w tym meczu zastąpił Rafał Utylski nie dali żadnych szans rywalom i przywieźli kolejne dwa punkty do ligowej tabeli. Jedyny mały punkcik dla gospodarzy wywalczył Chińczyk Xu Wenliang, który pokonał Cazuo Matsumoto 3-2. Reszta pojedynków była raczej jednostronna, a torunianie potwierdzili po raz kolejny, że są praktycznie murowanym faworytem do wygrania I ligi i powrotnego awansu do Superligi. Kolejny mecz w Toruniu, na który już dziś zapraszamy odbędzie się 2 grudnia w hali przy ulicy Międzymurze 2 o godzinie 16 00. Rywalem będzie silna drużyna GORZOVII GORZÓW WLKP. Poniżej statystyki meczowe i tabela:

KS DEKORGLASS II Działdowo     1:9     ENERGA KTS Toruń
    
Xu Wenliang - Matsumoto Cazuo          3:2     (10:12, 9:11, 11:4, 11:7, 11:8)
Zhu Fengnian - Kulpa Konrad          0:3     (5:11, 3:11, 8:11)
Xu Wenliang - Kulpa Konrad          0:3     (6:11, 10:12, 8:11)
Zhu Fengnian - Matsumoto Cazuo          2:3     (9:11, 11:5, 4:11, 11:7, 6:11)
Miastowski Maksymilian - Utylski Rafał     1:3     (13:11, 10:12, 6:11, 8:11)
Rutkowski Mateusz - Węderlich Damian      0:3     (10:12, 3:11, 8:11)
Miastowski Maksymilian - Węderlich Damian    1:3     (6:11, 2:11, 12:10, 7:11)
Rutkowski Mateusz - Utylski Rafał      1:3     (11:6, 5:11, 4:11, 11:13)
Xu/Zhu - Matsumoto/Kulpa          0:3     (7:11, 9:11, 6:11)
Miastowski/Rutkowski- Utylski/Węderlich 1:3     (2:11, 11:5, 6:11, 13:15)

Tabela ligowa
           
1.     ENERGA KTS Toruń                                 7     14     61:9
2.     POLTAREX POGOŃ Lębork                     7     11     46:24
3.     ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz              6     9     36:24
4.     KS AZS AWFiS II Gdańsk                         6     7     30:30
5.     GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski    7     6     36:34
6.     UKS VICTORIA REPRO Płock                 7     6     28:42
7.     OTLOGISTICS Rumia                              5     5     26:24
8.     MKS POGOŃ Siedlce                              7     5     26:44
9.     KS DEKORGLASS II Działdowo              7     3     24:46
10.     KUKS REMUS Kościerzyna                   7     0     17:53