• ENERGA MANEKIN Toruń Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń Superliga
 • Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Damian Węderlich
  Damian Węderlich
 • Shoga Tahara
  Shoga Tahara
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Mężczyzn
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Mężczyzn
 • ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga

Najbliższe spotkania

Lotto Superliga
Pt 16 Gru 2022, godz. 18:00
Oxynet Jarosław - Energa Manekin Toruń
Lotto Superliga
N 18 Gru 2022, godz. 16:00
Energa Manekin Toruń - Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów
Lotto Superliga
Wt 20 Gru 2022, godz. 18:00
Petralana TTS Polonia Bytom - Energa Manekin Toruń

Za nami pierwsze wojewódzkie turnieje kwalifikacyjne seniorów i seniorek. Panie walczyły w Chełmnie, a panowie w Grudziądzu. Bardzo udanie zaprezentowała się Maja Miklaszewska, która wygrała rywalizację kobiet.

W pierwszym turnieju kwalifikacyjnym w Chełmnie rywalizowało 21 zawodniczek. W tym gronie było cztery tenisistki stołowe Energi Manekina. Najlepiej, nie tylko z tej grupy, ale również spośród wszystkich rywalek, zaprezentowała się Maja Miklaszewska, która zajęła pierwsze miejsce i wywalczyła tym samym awans do I Grand Prix. Jedenaste miejsce zajęła Weronika Kyryliuk, na 13. pozycji uplasowała się Milena Kluszewska, a 15. była Maja Kurzawska.

W tym samym czasie, ale w Grudziądzu odbywał się WTK z udziałem panów. Najliczniejszą reprezentację wystawiła Energa Manekin Toruń. Rywalizację wygrał Łukasz Sokołowski z Grudziądza, drugi był Mateusz Ufnal z Solca Kujawskiego, a kolejne miejsca zajęła szóstka tenisistów Energi Manekina. Podium uzupełnił Bartosz Czerwiński, 4. miejsce zajął Dawid Michna, 5. był Konrad Staszczyk, 6. Kacper Szurlej, 7. lokatę zajął Maksymilian Sawina, a 8. był Piotr Łącki.

Na miejscach 13-16 uplasował się Antoni Zgliński oraz Piotr Bardon. Pozycje 17-24 zajął Krzysztof Piotrowski, a 25-32 Damian Marciniak.