• ENERGA MANEKIN Toruń Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń Superliga
 • Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Damian Węderlich
  Damian Węderlich
 • Shoga Tahara
  Shoga Tahara
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Mężczyzn
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Mężczyzn
 • ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga

Najbliższe spotkania

Brak wydarzeń

Sponsorzy strategiczni

ENERGA to grupa kapitałowa zajmująca się wytwarzaniem, obrotem, dystrybucją energii elektrycznej i cieplnej. Prowadzi również działalność związaną z oświetleniem ulicznym, projektowaniem, zaopatrzeniem materiałowym, wykonawstwem sieciowym oraz transportem specjalistycznym oraz usługami hotelowymi i informatycznymi.


manekin.jpg

 

 

 

 MANEKIN – jesteśmy ogólnopolską siecią naleśnikarni z 12 letnią tradycją, posiadamy w swoim menu bardzo urozmaicone potrawy, a tajemnicą wyjątkowego smaku naleśników i sałatek są świeże produkty i doskonałe przyprawy. Wystrój każdej naleśnikarni jest niepowtarzalny i zaplanowany w drobnych szczegółach.
Dzięki Manekinowi Toruń słynie nie tylko z piernika, ale również z naleśnika!


 

 

 

URZĄD MIASTA służy Prezydentowi Torunia do wykonywania jego zadań. Prezydent jest kierownikiem urzędu. Urząd działa na podstawie ustawy o samorządzie gminnym oraz innych przepisów prawa regulujących zadania i kompetencje organów gminy.


Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego 


Sponsor techniczny

BUTTERFLY Przedsiębiorstwo Tamasu Butterfly Co. Ltd. zostało założone 19 grudnia 1950 roku przez Hikosuke Tamasu w małym japońskim mieście Yanai. Właściciel firmy był czynnym zawodnikiem, reprezentantem Japonii, który po zakończeniu kariery nie chciał rozstać się z tenisem stołowym i połączył hobby z profesją. Nikt nie przypuszczał, że wkrótce Butterfly stanie się wiodącą marką na świecie i utrzyma tę pozycję przez ponad 50 lat.


 

Pozostali sponsorzy

Kompania Piwowarska – tradycja browarów i pasja piwowarów
Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich warzymy najchętniej wybierane przez Polaków piwa, między innymi: Żubra, Tyskie, Lecha, Dębowe, Redd’sa oraz kolekcję specjalności Książęcego. Sprawdzone receptury, naturalne składniki, nieskazitelna czystość w naszych browarach a przede wszystkim umiejętności doświadczonych piwowarów - to wszystko sprawia, że warzone przez nas piwa są cenione w Polsce i za granicą


 

MAXIMUS BROKER jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm  w branży brokerskiej. Zdobywamy doświadczenie i wiedzę od 2001 r. Z każdym rokiem współpracujemy z większą ilością klientów, poszerzamy grono współpracowników i doskonalimy oferowany zakres usług.


ENET Broda i Wspólnicy - firma zajmująca się tworzeniem portali i stron internetowych oraz fotografią reklamową i usługami poligraficznymi.


SOLOOPAKOWANIA prężnie rozwijająca się firma zajmująca się dystrybucją opakowań dla gastronomii. Oferta kierowana nie tylko do restauracji, pizzerii, hoteli, kawiarni, clubów, pubów czy firm cateringowych, ale także do podmiotów przemysłowych.


WAREX poleca tusze,  tonery,  akcesoria komputerowe, kable połączeniowe, zasilacze, wtyki, anteny, baterie, akumulatory, żarówki ….  Zapraszamy Toruń ul. Podmurna 65/4 tel. 56-621-05-18


HEKTOR Spółka Jawna jest wiodącym dystrybutorem produktów szybko rotujących FMCG (Fast Moving Consumer Goods) działającym na rynkach województw Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Mazowieckiego.


WORD – Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu organizuje egzaminy państwowe uprawniające do kierowania pojazdami, organizuje szkolenia z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego a także wykonuje inne zadania związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego.


MAGER - lider na rynku owocowo-warzywnym. Prowadzi stałą i kompleksową sprzedaż cytrusów, owoców i warzyw do supermarketów, hurtowni, restauracji, stołówek, barów, szkół oraz sklepów detalicznych