• Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Shoga Tahara
  Shoga Tahara
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Mężczyzn
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Mężczyzn
 • ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga

Najbliższe spotkania

I liga mężczyzn
So 07 Paź 2023, godz. 16:00
1 liga mężczyzn Energa Morliny Ostróda - Energa Manekin Toruń
I liga kobiet
So 07 Paź 2023, godz. 16:00
1 liga kobiet Energa Manekin Toruń - ZKS Zielona Góra
I liga mężczyzn
So 14 Paź 2023, godz. 16:00
1 liga mężczyzn Energa Manekin Toruń - KS Darz Bór Karnieszewice

W hali Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku trwa III Grand Prix Seniorów. Ta impreza już od kilku lat z rzędu jest właśnie rozgrywana w stolicy województwa pomorskiego. Na starcie stanęło dziewięcioro zawodników Energi Manekina Toruń, z czego trójkę zobaczymy w sobotniej fazie grupowej.

Piątkowe kwalifikacje okazały się być zbyt mocne dla Mai Miklaszewskiej, Mileny Kluszewskiej,Bartłomieja Szymanka, Bartosza Czerwińskiego, Kacpra Szurleja i Piotra Łąckiego. Tym samym torunianie podczas tych zmagań będą mieć w głównej części rywalizacji troje pingpongistów. Będą rozstawiony z numerem pierwszym Konrad Kulpa, Damian Węderlich (9) oraz Zuzanna Błażejewicz (15).

"Kulpi" w fazie grupowej trafił na Jakuba Stecyszyna (Bogoria Grodzisk Mazowiecki), Xu Wenlianga (Dekorglass Działdowo), Michała Galasa (LKS Odra Głoska) oraz Macieja Domina (Politechnika Rzeszów). "Wędka" zaś zmierzy się z Michałem Małachowskim (Ostródzianka Ostróda), Adamem Doszem (Pogoń Lębork), Przemysławem Walaszekiem (Trefl Zamość) i Marcelem Błaszczykiem (Polonia Kielce).

Wśród Pań Zuzanna Błażejewicz trafiła do grupy "1", w której zmierzy się z Katarzyną Węgrzyn (AZS UE Wrocław), Natalią Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński), Aleksandrą Guzik (Politechnika Rzeszów) oraz Zuzanną Borek (Dojlidy Białystok).

Po dwie najlepsze zawodniczki i dwóch najlepszych zawodników z każdej grupy awansuje do 1/8 finału. Pozostali zagrają o miejsca. Turniej potrwa do niedzieli.