• Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Shoga Tahara
  Shoga Tahara
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Mężczyzn
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Mężczyzn
 • ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga

Najbliższe spotkania

I liga mężczyzn
So 09 Gru 2023, godz. 16:00
1 liga mężczyzn UKS Top Solec Kujawski - Energa Manekin Toruń
I liga kobiet
So 09 Gru 2023, godz. 16:00
1 liga kobiet English Perfect KS AZS UWM Olsztyn - Energa Manekin Toruń

Sponsorzy strategiczni

ENERGA to grupa kapitałowa zajmująca się wytwarzaniem, obrotem, dystrybucją energii elektrycznej i cieplnej. Prowadzi również działalność związaną z oświetleniem ulicznym, projektowaniem, zaopatrzeniem materiałowym, wykonawstwem sieciowym oraz transportem specjalistycznym oraz usługami hotelowymi i informatycznymi.


manekin.jpg

 

 

 

 MANEKIN – jesteśmy ogólnopolską siecią naleśnikarni z 12 letnią tradycją, posiadamy w swoim menu bardzo urozmaicone potrawy, a tajemnicą wyjątkowego smaku naleśników i sałatek są świeże produkty i doskonałe przyprawy. Wystrój każdej naleśnikarni jest niepowtarzalny i zaplanowany w drobnych szczegółach.
Dzięki Manekinowi Toruń słynie nie tylko z piernika, ale również z naleśnika!


 

 

 

URZĄD MIASTA służy Prezydentowi Torunia do wykonywania jego zadań. Prezydent jest kierownikiem urzędu. Urząd działa na podstawie ustawy o samorządzie gminnym oraz innych przepisów prawa regulujących zadania i kompetencje organów gminy.


Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego 


Sponsor techniczny

BUTTERFLY Przedsiębiorstwo Tamasu Butterfly Co. Ltd. zostało założone 19 grudnia 1950 roku przez Hikosuke Tamasu w małym japońskim mieście Yanai. Właściciel firmy był czynnym zawodnikiem, reprezentantem Japonii, który po zakończeniu kariery nie chciał rozstać się z tenisem stołowym i połączył hobby z profesją. Nikt nie przypuszczał, że wkrótce Butterfly stanie się wiodącą marką na świecie i utrzyma tę pozycję przez ponad 50 lat.


 

Pozostali sponsorzy

Kompania Piwowarska – tradycja browarów i pasja piwowarów
Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich warzymy najchętniej wybierane przez Polaków piwa, między innymi: Żubra, Tyskie, Lecha, Dębowe, Redd’sa oraz kolekcję specjalności Książęcego. Sprawdzone receptury, naturalne składniki, nieskazitelna czystość w naszych browarach a przede wszystkim umiejętności doświadczonych piwowarów - to wszystko sprawia, że warzone przez nas piwa są cenione w Polsce i za granicą


 

MAXIMUS BROKER jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm  w branży brokerskiej. Zdobywamy doświadczenie i wiedzę od 2001 r. Z każdym rokiem współpracujemy z większą ilością klientów, poszerzamy grono współpracowników i doskonalimy oferowany zakres usług.


ENET Broda i Wspólnicy - firma zajmująca się tworzeniem portali i stron internetowych oraz fotografią reklamową i usługami poligraficznymi.


EKO GOODS to przedsiębiorstwo ekonomii społecznej, gdzie łączymy ekonomię z ekologią, by dawać ludziom i środowisku to, co najlepsze. Zajmujemy się sprzedażą w 100% ekologicznych opakowań oraz dostarczamy zdrowe napoje z naturalnymi składami. Wspieramy również lokalny rynek pracy, zatrudniając osoby wykluczone.


WAREX poleca tusze,  tonery,  akcesoria komputerowe, kable połączeniowe, zasilacze, wtyki, anteny, baterie, akumulatory, żarówki ….  Zapraszamy Toruń ul. Podmurna 65/4 tel. 56-621-05-18


WORD – Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu organizuje egzaminy państwowe uprawniające do kierowania pojazdami, organizuje szkolenia z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego a także wykonuje inne zadania związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego.


MAGER - lider na rynku owocowo-warzywnym. Prowadzi stałą i kompleksową sprzedaż cytrusów, owoców i warzyw do supermarketów, hurtowni, restauracji, stołówek, barów, szkół oraz sklepów detalicznych