• Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Shoga Tahara
  Shoga Tahara
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Mężczyzn
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Mężczyzn
 • ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga

Najbliższe spotkania

I liga mężczyzn
So 07 Paź 2023, godz. 16:00
1 liga mężczyzn Energa Morliny Ostróda - Energa Manekin Toruń
I liga kobiet
So 07 Paź 2023, godz. 16:00
1 liga kobiet Energa Manekin Toruń - ZKS Zielona Góra
I liga mężczyzn
So 14 Paź 2023, godz. 16:00
1 liga mężczyzn Energa Manekin Toruń - KS Darz Bór Karnieszewice

Damian Węderlich dotarł do półfinału 3. Grand Prix Seniorów w Gdańsku. Na ćwierćfinale ostatni turniej z cyklu seniorskiego Grand Prix zakończyli Zuzanna Błażejewicz oraz Konrad Kulpa. Równolegle podczas 5. Grand Prix Polski Weteranów na najniższym stopniu podium w kategorii M50 stanął Prezes Klubu - Krzysztof Piotrowski.

Cała trójka torunian grających w stolicy Pomorza rozpoczynała swój udział od sobotniego turnieju grupowego. Wszyscy zgodnie awansowali do 1/8 finału. Błażejewicz, Węderlich i Kulpa uzyskali promocję z drugiego miejsca w grupie.

W "ósemce" znalazł się komplet tenisistów Energi Manekina. Miłą niespodziankę sprawiła Zuzanna Błażejewicz, która wygrała z Katarzyną Ślifirczyk. Konrad Kulpa pokonał Grzegorza Felkela, a Damian Węderlich Szymona Kolasę. W kolejnej rundzie lepsi od Błażejewicz i Kulpy okazali się Anna Węgrzyn (późniejsza zwyciężczyni turnieju) oraz Tomasz Lewandowski. "Wędka" wygrał ze Sławomirem Doszem i znalazł się w półfinale. Niestety, o finał przegrał z Lewandowskim i znalazł się na miejscach 3-4.

Po medal Grand Prix Polski sięgnął również Krzysztof Piotrowski. W kat. M50 uplasował się na miejscach 3-4. Zwyciężył Ryszard Grzelak z Elbląga.