Wspierają Nas

  • Barki na wiśle
  • Miasto Toruń
  • Kujawsko-pomorskie
  • Energa
  • Butterfly
  • Manekin
  • Enet
  • Stary rynek 25 apartamenty
  • Dom Pizzy i Tapas
  • Eko goods

Po bardzo emocjonującym meczu półfinałowym z GOSRiR Luzino, naszym zawodniczkom przyszło się zmierzyć z klubem z Wielkopolski - KS Wamet Dobry Wiązar Dąbcze. Przeciwniczki podniosły poprzeczkę na prawdę wysoko. Po grach deblowych było 3️⃣:1️⃣ dla zespołu z Dąbcza, ale nasze zawodniczki wykazując się ogromną walecznością doprowadziły do remisu. Do ostatniego, decydującego pojedynku stanęła najmłodsza zawodniczka Weronika Kyryliuk, która uległa swojej przeciwniczce  Sandrze Kozioł 0️⃣:3️⃣

Rywalizację w Drużynowym Pucharze Polski kończymy w przedziale miejsc 5-8 w Polsce 💪🏾

Dziękujemy dziewczyny za walkę 💪

#energa